Minust

Minu nimi on Jaana ja mul on nii hea meel, et oled siia lehele sattunud.

Ükskõik kas su eesmärk on tunda ennast oma kehas kergemalt, õppida ennast armastama, lõpetada emotsionaalne söömine ja teha toitumise valikud intuitiivselt või tunda end üldiselt oma kehas paremini - sa oled tulnud õigesse kohta.

Toitumine ja toit üldiselt on olnud minu kirg juba aastaid. Olen õppinud nii ärijuhtimist ja toitumisnõustamist, aga teadsin alati, et midagi on puudu ja vaid toitumisnõustajana töötamine ei olnud päris see. Tundsin, et tahan rohkem saavutada ning selleks hakkasin uurima oma tervist holistiliselt. Sest toitumine on vaid üks, kuigi väga oluline osa tervisest. Sellepärast pööran rõhku lisaks tervislikule toitumisele ka naiselikule biohäkkimisele - liikumine, uni, tsükli järgi elamine, eneseareng, enda eest hoolitsemine. Need kõik aidanud optimeerida mu tervist, et saaksin elada just sellist elu nagu ma soovin.

Minu missioon on toetada naisi ja aidata neil teha tähendusrikkaid ning püsivaid muudatusi ja seda olen juba teinud mõned aastad toitumisnõustaja- ja heaolu coachina.

Minu lähenemine toitumisele ja tervisele on naiselike ja leebete distsipliinide loomine. Dieedid ei toimi ja ranged ning piiravad toitumiskavad kuuluvad eelmisesse sajandisse.

Olen ühendanud oma teadmised juhtimisest, toitumisnõustamisest, coachingust ja lõpututest uuringutest raamatutest ning kursustelt, et pakkuda Heaolu coachingu online programme ja personaalset coachingut. See on minu geeniuse tsoon ja teen seda kõike selleks, et aidata Teil saavutada rahulolu ja õnn enda ja oma kehaga.

Image
Usun, et toit saab olla meie ravim ja tervise alustala. Samuti nauding. Tervislik toit saab olla lihtne ja nauditav ja kättesaadav kõigile. Usun lihtsusesse ja kergusesse ning sellesse, et meie elu on meie endi teha. Kuidas sa soovid oma elu elada?

Toitumisnõustamine: Rahvatervise Akadeemia

Toitumisteraapia: Rahvatervise Akadeemia

Coaching: Erickson Coaching International

Jälgi mind ka sotsiaalmeedias